Kominek zapachowy STEEL 1 biały AROMA

Kominek zapachowy STEEL 1 biały AROMA
20 ml
145,00 zł
zobacz opisy zapachów

Wybierz zapach:

opis produktu


zobacz film - INSTRUKCJA OBSŁUGI

Definicja mówi, że aromaterapia to wykorzystywanie materiałów roślinnych i aromatycznych olejów roślinnych, w tym olejków eterycznych, do poprawy psychicznego lub fizycznego samopoczucia. W medycynie niekonwencjonalnej bywa stosowana jako uzupełnienie terapii lub jako forma medycyny alternatywnej.

Dlatego do naszej oferty postanowiliśmy włączyć serię Aroma. Są to specjalnie wyselekcjonowane olejki aromaterapeutyczne, które idealnie współgrają z naszymi kominkami. Pure Home Aroma to połączenie elegancji i klasy kominka Steel 1 z naturalną terapią olejkami eterycznymi.

Pure Home Aroma  - Aromaterapia w Twoim domu.

Wysokość kominka: 11 cm
Szerokość kominka: 10 cm
Głębokość kominka: 10 cm

Powierzchnia zaperfumowania: do 60 m²

Kominki zapachowe z serii Steel to elegancki dodatek do domu lub mieszkania. Wykonane ze stali najwyższej jakości, pokrytej błyszczącym lakierem, z ceramicznym talerzykiem, który wypełniony jest kamieniami, dzięki którym zapach wypełnia całe wnętrze. Idealnie wpasowują się do nowoczesnych pomieszczeń, a także w tradycyjne, klasycznie urządzone mieszkania czy biura. Ogrzewane od spodu kamienie uwalniają zapachy, budując miłą atmosferę w sposób znacznie skuteczniejszy i trwalszy, niż zwykłe odświeżacze powietrza.

Zestaw zawiera: Kominek zapachowy, ceramiczny talerzyk na kamienie, kamienie, podgrzewacze tealight (18 sztuk) oraz wybrany zapach wystarczający nawet do 60 dni.

UWAGA! Tylko nasze oryginalne tealighty zapewniają prawidłowe działanie kominka.

Nasze tealighty to:

  • duży płomień
  • odpowiednia temperatura
  • długi czas palenia

Niektóre elementy opakowań mogą ulec zmianie.