Zimna dyfuzja

Zimna dyfuzja
1000 ml
4 550,00 zł3 500,00 zł
zobacz opisy zapachów

Wybierz zapach:

opis produktu

Aromamarketing: świadome wykorzystanie zmysłu węchu w biznesie.

Każdego dnia wykonujemy ok. 25.000 oddechów, a przy każdym z nich czujemy jakiś zapach. Chcemy, czy nie podświadomie wpływa on na nasz mózg oddziałowując na emocje, nastrój i zachowanie.

Aż w 40% przypadków zapachy wywołują pozytywne zmiany nastroju, a za ok. 75% emocji w ciągu dnia odpowiedzialne są zapachy.

Właściwy zapach, tworząc wyjątkową atmosferę pozytywnie wpływającą na emocje i decyzje zakupowe ludzi, podnosi prestiż miejsca i wyróżnia firmę na tle konkurekcji.

o 15% wzrasta chęć ponownych zakupów

o 16% wydłuża się czas przebywania klientów w sklepie

o 19% wzrasta atrakcyjność oferty

Technologia zimnej dyfuzji to najefektywniejsza metoda aromatyzacji wnętrz. Rozbicie zapachu na maleńskie nano cząsteczki ułatwia ich łączenie z powietrzem w swobodną ich wędrówkę. Efektem jest bardzo długi czas unoszenia się zapachu we wnętrzu.

Marketing zapachowy - korzyści wynikające z aromatyzacji:

- zachęcenie Klientów do odwiedzenia miejsca
- zwiększenie ich komfortu i zadowolenia
- neutralizacja nieprzyjemnych zapachów
- stworzenie przyjemnej atmosfery
- utrwalenie wizerunku marki jako bardziej profesjonalnej, a produktów jako bardziej wartościowych
- wyróżnienie na tle konkurencji
- wrost wskaźnika powrotów i poleceń innym Klientom
- wzrost sprzedaży wybranych produktów

Powierzchnia zaperfumowania: do 500 m²

Innowacyjne urządzenie elektroniczne do zimnej dyfuzji wykonane z niezwykłą starannością o każdy szczegół to idealne rozwiązanie do wnętrz wielkogabarytowych, których właściciele cenią sobie elegancję i  luksus.

Urządzenie posiada czterostopniowy poziom regulacji intensywności uwalniania zapachu. Jest bezawaryjne i proste w obsłudze.

1000 ml (4 x 250 ml) perfum w zestawie zapewni idealny zapach Twojego wnętrza przez około rok.

Pure home perfume jako pierwsza firma na rynku wykorzystała połącznie drewna wykończonego na wysoki połysk oraz polskiego kryształu, który nadaje temu produktowi klasy i elegancji. Urządzenie to nie tylko przykuwa uwagę swym wyglądem, lecz jest również niebywale skuteczne. Wszystkie zapachy sprowadzane są ze stolicy zapachowej Francji i dobrane do wysublimowanego gustu naszych klientów.

Perfumy podawane w ten sposób, nie tylko nadadzą wnętrzu świeżości i przykują uwagę klienta, ale przede wszystkim pozwolą, aby miejsce zostało zapamiętane, a klient powracał, chcąc znów poczuć klimat stworzony przez zapach.